Kontakt os

Børne- og Familiehjemmet Bakkevej, Bakkevej 20B, 8783 Hornsyld.

Vi kan træffes mandag - torsdag mellem kl. 8.00 - 15.00 og fredag kl. 8.00 - 13.00 eller på bakkevej@hedensted.dk

Konstitueret forstander
Jakob Eiriksson
Tlf. 79 91 83 51
Mail. Jakob.eiriksson@hedensted.dk

Administrativ konsulent
Anette Wüpper Nielsen
Tlf. 79 91 83 52
Mail. anette.w.nielsen@hedensted.dk

Afdelingsleder i Børnehuset Øst
Line Dhiin Rand
Tlf. 79 91 83 53
Mail. line.dhiin.rand@hedensted.dk

Konstitueret afdelingsleder i Børnehuset Solværket
Michael Hestbech
Tlf. 79 91 83 56
Mail. michael.hestbech@hedensted.dk

Koordinator i Familieplejen
Diana Ørnfelt
 Tlf. 61 14 27 84
Mail. diana.ornfelt@hedensted.dk

Afdelingsleder i Dagtilbuddet Hedensted
Lone Kjærsgaard
Tlf. 20 55 25 63
Mail. lone.kjaersgaard@hedensted.dk

Køkkenleder
Gitte Vestergaard
Tlf. 79 91 83 53
Mail. gitte.vestergaard@hedensted.dk

 

 

 

 

 

Kontakt

Børne- og familiehjemmet Bakkevej

Tlf.: 79918350

Send e-mail